Molio ABC

Kaina: 10.90 €

Prekės aprašymas

Įkvėpti prancūzų bendrosios praktikos gydytojo dr. Jean Christophe Charrié patirties ir gautų teigiamų rezultatų gydymui naudojant žaliąjį ilito molį nusprendėme išversti šią knygą į lietuvių kalbą. Dr. Charrié naudojo žaliąjį molį kaip terapinę priemonę humanitarinių išvykų Madagaskare metu bei La Rošelio (Prancūzija) ligoninėje.

Molis – natūralios kilmės sveikatai naudinga medžiaga, pasižyminti ypatingai geromis adsorbcinėmis savybėmis. Neigiamas žaliojo molio dalelių krūvis leidžia pritraukti ir pašalinti toksinus, sunkiuosius metalus bei radioaktyvias daleles. Šio molio sudėtyje yra labai daug naudingųjų mineralų (Si, Mg, Fe, Al, K, Mn, Li, Cu, P).

Molis yra plačiai naudojamas ne tik kosmetologijoje, bet ir dermatologijoje, paliatyvioje slaugoje, skiriamas žaizdų, kraujo apytakos sutrikimų ir reumatinių ligų gydymui, žarnyno ir virškinamojo trakto veiklos gerinimui. Sveikatai naudingų savybių turi ir sveikatinimui gali būti naudojamas ne tik knygoje aprašomas žaliasis molis, bet ir kitos molio rūšys: baltasis, mėlynasis, geltonasis, raudonasis.

Molis, kaip ir bet kuri kita sveikatinimui naudojama priemonė, turi būti naudojamas atsakingai, iš anksto susipažinus su vartojimo indikacijomis, kontraindikacijomis bei galimais šalutiniais poveikiais. Prieš vartojant molį rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

© 2010 Vitae litera. Visos teisės saugomos