Skip to content Skip to footer

Apie mus

UAB „Vitae Litera“ yra nuo 1997 m. sėkmingai veikianti leidykla-spaustuvė, užsiimanti knygų, žurnalų leidyba, mokslinių konferencijų organizavimu.

UAB „Vitae Litera“ leidžia įvairaus pobūdžio mokslines knygas – nuo žmogaus anatomijos pagrindų iki dirgliosios šlapimo pūslės gydymo metodikų. Be to, leidykla dalijasi kitomis Lietuvos autorių knygomis, pavyzdžiui, „Velniškoji super profesija“, „Paprasta gaminti“, „Pasitikėjimas“ ir kt. 

UAB „Vitae Litera“ leidžia specializuotus žurnalus gydytojams – „Lietuvos bendrosios praktikos gydytojas“, „Lietuvos akušerija ir ginekologija“ ir „Stominfo“. Žurnaluose gvildenamos aktualios medicinos teorijos ir praktikos temos, spausdinami naujausių gydymo metodų aprašymai, nagrinėjamos sveikatos apsaugos reformos problemos. Žurnalų tikslai – kelti gydytojų kvalifikaciją.

Be to, UAB „Vitae Litera“ organizuoja konferencijas–seminarus pagal Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą planą: informuoja dalyvius, kviečia kvalifikuotus lektorius, nuomoja patalpas, organizuoja maitinimą ir seminarų techninį aprūpinimą. Konferencijų metu PSP gydytojai apmokomi naujausių gydymo metodų, supažindinami su pasikeitusiais medicinos mokslo pasiekimais. Išklausiusiems seminaro kursą įteikiami sertifikatai, kurie suteikia galimybę tapti bendrosios praktikos gydytojais. Į konferencijas kviečiamos farmacijos kompanijos (atstovybės), kurios supažindina gydytojus su naujausiais medikamentais ir jų veikimu.

Knygos, žurnalai, konferencijos – siekiantiems žinių!

„vITAE LITERA“

Populiariausi leidyklos autoriai

Karina Kulevičienė

Knygos „Paprasta gaminti“ autorė

Emilija Vičiūnienė

Knygos „(Ne)paprastas žindymas“ autorė

„Vitae litera“ ir „TUKA – spauda pagal poreikį“

UAB „Vitae Litera“ leidykla veikia nuo 1997 m. – darbus pradėjo nuo mokslinės literatūros leidybos, o tam labai reikėjo spaudos mažu tiražu. 2008 m. veiklą pradėjo „TUKa“ – spaustuvė, orientuota į skaitmeninės, personalizuotos spaudos sprendimus pagal poreikį. 

„Vitae Litera“ leidykla laikosi profesionalumo ir aukščiausių kokybės standartų, kurie garantuoja, kad klientams pateikiami unikalūs leidiniai. „TUKa“ spaustuvė užtikrina didelį leidyklos pranašumą, kuris leidžia greitai ir efektyviai pateikti galutinius spaudos gaminius. 

„TUKa“ spausdina įvairias knygas, žurnalus bei kitus leidinius, spaustuvėms ir reklamos agentūroms teikia knygų įrišimo paslaugas, tačiau spaustuvės stiprybė – kietviršio gamyba. Per dieną gali būti pagaminta net iki 1 000 knygų kietu viršeliu. Atsižvelgiant į šiuolaikinės leidybos rinkos dinamiką ir didėjančius skaitytojų lūkesčius, tai labai vertingas privalumas.

Modernios ir pažangios technologijos, profesionalų komanda, aukšti kokybės standartai leidžia leidyklai ir spaustuvei konkuruoti tarptautinėje rinkoje.  

„Vitae Litera“ leidykla ir „TUKa“ spaustuvė yra puikus efektyvaus leidybos ir spaudos verslo pavyzdys. Įmonė yra ne tik technologiškai pažangi, bet ir lanksti, tad gali patenkinti net reikliausių klientų pageidavimus.

Su „Vitae litera“ ir „TUKa“ leidybos ir spaudos idėjos tampa realybe!