E. PARDAVIMO SANDORIŲ SPRENDIMŲ DIEGIMAS IR VAIZDINĖ KONFIGŪRACIJA
Projekto tikslas – įdiegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, siekiant padidinti pajamų augimą.
Sukurta elektroninė knygų gamybos užsakymo platforma, kurioje vartotojai (dažniausiu atveju įmonės (B2B) galės įkelti failus, matyti vizualizuotus produktus, patys koreguoti trūkumus ir pasitikrinti kokybę, matyti paslaugos kainą, susivesti duomenis pristatymui, automatiškai gauti sąskaitą. Įmonės darbuotojai galės pilnai valdyti tiek visą el. prekybos platformą, tiek klientus ir jų užsakymus. Sistema įgalins pareiškėją vykdyti pardavimų analitiką, rinkodaros veiksmus, motyvacines kampanijas. Svetainė bus pritaikyta naršymui per populiariausius išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Dizainas prisitaikys prie įrenginio ekrano dydžio (angl. responsive). Įdiegus klientų savitarnos sprendimą tikimasi sklandaus ir produktyvaus darbo. Patogaus tiek klientui tiek administruojančiam darbuotojui. Tikimasi daugiau klientų bei rezultatyvių pardavimų.
JURIDINIŲ ASMENŲ PRIVAČIŲ ELEKTROMOBILIŲ ĮKROVIMO PRIEIGŲ ĮRENGIMAS DARBOVIETĖSE
Galimybė gauti paramą (1191,55 Eur) iš jungtinio projekto „Privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas“ pateikus paraišką Lietuvos energetikos agentūrai pagal paskelbtą kvietimą „Juridinių asmenų privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimas darbovietėse“ paskatino mus UAB „Vitae litera“ suplanuoti įsirengti 2 elektromobilių įkrovimo prieigas.
Įmonės teritorijoje įdiegiamos dvi elektromobilių įkrovimo stotelės, atsižvelgiant į augantį elektromobilių populiarumą bei aplinkosauginius tikslus. „Vitae litera“, esanti miesto centre, žengia į priekį pritaikydama savo infrastruktūrą ateities transporto poreikiams. Suteikiant patogumą darbuotojams ir klientams, įmonė skatina elektromobilių naudojimą, mažinant CO2 išskyrimą ir prisidedant prie švarios aplinkos.
Jungtinio projekto projektas įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.
Darbuotojų įgūdžių ugdymas
Projekto tikslas – pagerinti darbuotojų įgūdžius.
Produktų vystymo srityje sprendžiami iššūkiai, susiję su pasenusiais arba neefektyviais produktų dizainais, trūkumais gamybos procese ir klaidomis. Kuriant koncepcijas ir inovatyvius sprendimus, kūrybiniai įgūdžiai padeda įveikti problemas, kylančias dėl naujų idėjų stokos ir netinkamo problemų sprendimo. Kūrybiškas požiūris leidžia darbuotojams įveikti monotoniją ir rasti naujų, efektyvių būdų užduotims atlikti.
Medžiagų apdirbimo ir CNC staklių naudojimo įgūdžiai padeda išspręsti problemas, susijusias su medžiagų neefektyviu panaudojimu, gamybos klaidomis ir produktų kokybės trūkumais. Socialinių inovacijų kūrimo srityje įgyti įgūdžiai prisideda prie socialinių problemų sprendimo, pagerinant bendruomenės gerovę.
Dirbtinio intelekto ir mašininio mokymo srityje įgyti įgūdžiai didina veiklos efektyvumą ir užtikrina informuotų sprendimų priėmimą. Proceso dizaino principų supratimas prisideda prie veiklos optimizavimo, mažinant vykdymo laiką ir pagerinant organizacijos procesus.
Kibernetinių grėsmių ir nusikaltimų valdymo įgūdžiai padeda apsisaugoti nuo kibernetinių atakų ir duomenų pažeidimų. Socialinių tinklų saugumo įgūdžiai sprendžia problemas, susijusias su asmeninių duomenų vagystėmis ir internetiniais sukčiavimais.
Projektas ne tik gerina darbuotojų įgūdžius, bet ir užtikrina jų prisitaikymą prie šiuolaikinių technologijų bei inovacijų poreikių, kas leidžia sėkmingai veikti naujomis sąlygomis.